Site Haritası
Yeni Ürünler


LAMİNAT
PARKE
YENİ
RENK
VE
MODELLERİ
STANDIMIZDA
GÖREBİLİRSİNİZ

İş Sözleşme Metni
KOÇOĞLU PARKE & DEKORASYON

İŞ SÖZLEŞMESİ

 

Kurtuluş Mh. Vatan Cad No: 65 de faaliyet gösteren Koçoğlu Laminat Parke Satış ve Montaj Dekorasyon isimli iş yeri yetkilisi ile Sayın ................................................... arasında …./…./201…  Günü aşağıdaki şartlarda (Satış + Montaj) sözleşmesi imzalanmıştır.

MÜŞTERİ BİLGİSİ:

TC                              :…………………………

Adı Soyadı                 :…………………………………………………………………………

Telefon           Gsm    :…………………….Ev:………………………İş:…………………….    

AdresBilgileri           :

İkamet                        :

İş                                 :


İŞ TANIMI ve ÖDEME ŞEKLİ                :

..................................................................................................

NOT: Müşteri tarafından bildirilen m2 esas alınmayıp, iş bitimi açılan pakete göre iş toplamı m2 çıkartılarak hesap belirlenir.

Bu anlaşmaya işçilik dahildir.

 

SÖZLEŞME MADDELERİ :

Madde 1 - Müşteri sözleşme yaptıktan sonra vazgeçerse, ödediği paradan 100 TL. İş Günü Kaybı olarak kesilir.

Madde 2 - Ölçüyü müşteri almışsa metrekare birim fiyatı esas alınır. Laminant Parkede 1(Bir) paket = (……….) m2.karedir. Kaç paket açılmışsa çarpılarak hesaplanır.

Madde 3 – Müşteri sözleşmede belirtilen yapılacak işler dışında herhangi bir iş isteyemez. (Her iki tarafında anlaşmasıyla değişiklikler veya ilaveler yapılabilir.)

Laminant Parke işçiliği : Şiltenin serilmesi, parkelerin döşenmesi, pervazların çakılması, kapı ağzı profillerinin yapıştırılmasını kapsar.

Madde 4 - Müşteri parke yaptıracağı yeri boş ve hazır teslim etmek zorundadır. Eşyalı yaptırmak isterse; gerekli özen gösterilerek eşyalar aktarılır ancak gelebilecek zarardan firmamız sorumlu değildir.

Madde 5Laminat Parkede, İşçilikten kaynaklanan hatalar (ilk bir ay) ücretsiz, Dış etkenlerden kaynaklanan (Nem, rutubet vs.) bozulmalar servis ücretine tabidir.

Madde 6 - Müşteri sözleşmede belirtilen ödemeler dışında yaptığı ödemelerde makbuz veya belge almak zorundadır. Makbuz veya belgesiz yaptığını iddia ettiği Ödemeler İtilaf durumunda kabul edilmeyecektir. (Belge : Ödemenin yapıldığını belirten tarihli, imzalı ve kaşeli yazı).

Madde 7 – Sözleşmede belirtilen kalan bakiye müşterinin kalan borcunu belirtir. Müşteri bu sözleşmeyi imzalamakla borcunu kabul ettiğini beyan eder.

Madde 8 - Müşteri sözleşmede belirtilen ödeme şartlarına uymadığı takdirde geciken her ay için Merkez Bankasının belirlemiş olduğu reel faiz vade farkı ve doğabilecek her türlü mahkeme, icra ve avukatlık masraflarını ödemeyi kabul eder.

Madde 9 - Bu sözleşme 9 (Dokuz) madde ve 2 (İki) nüsha olarak düzenlenmiş olup okunup imzalandıktan sonra bir nüshası müşteriye verilmiştir.

Koçoğlu Parke & Dekorasyon             Talepte bulunan(Müşteri)         

Koçoğlu Parke-Dekorasyon

Yusuf KOÇOĞLU

Kurtuluş Mh.Vatan Cad.No: 65 Eskişehir

Tel İş: 0 222 220 22 15

Gsm : 0 541 245 22 95

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam27
Toplam Ziyaret26299
Hava Durumu
Anlık
Yarın
19° 24° 9°
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar2.72242.7334
Euro2.95172.9635
Takvim
Saat